top of page

Kasteelbruiloft in Frankrijk | Trouwen bij Château de Tourreau

  • Foto van schrijver: Yara Dragt
    Yara Dragt
  • 21 uur geleden
  • 2 minuten om te lezen
Een foto vanuit de lucht gemaakt van kasteel in Frankrijk
Het prachtige chateau, gefotografeerd met mijn drone.

Château de Tourreau zat al een tijd in mijn hoofd. Zo’n locatie die je opslaat en denkt: hier wil ik ooit een bruiloft vastleggen. Dus toen ik hoorde dat we tijdens een workshop in Frankrijk een styled shoot zouden doen op deze plek, was ik meteen om.


We fotografeerden Stijn en Jasmijn, een stel dat in het echt samen is. Dat scheelt. Er hoefde niets uitgelegd te worden en er waren geen ingestudeerde poses nodig. Daardoor kon ik me richten op licht, compositie en hoe momenten zich vanzelf ontwikkelden.


Veel stellen die een kasteelbruiloft in Frankrijk overwegen, vragen zich af hoe zo’n locatie in de praktijk werkt. Of het niet te formeel wordt, of alles meteen groot en vast aanvoelt. Château de Tourreau voelde juist overzichtelijk. De ruimtes zijn ruim, maar niet overweldigend. Binnen en buiten lopen logisch in elkaar over en dat geeft het een fijne sfeer.


Wat hier ook prettig aan is, is dat je niet afhankelijk bent van één plek. Je kunt variëren tussen binnen en buiten, schaduw en zon, grotere ruimtes en meer afgesloten hoeken. Dat maakt het makkelijker om een trouwdag afwisselend vast te leggen, zonder dat het onrustig wordt.


Deze shoot was geen echte bruiloft, maar geeft wel een realistisch beeld van hoe trouwen bij Château de Tourreau eruit kan zien. Voor stellen die dromen van een kasteelbruiloft in Frankrijk en waarde hechten aan rust, overzicht en een tijdloze uitstraling, is dit een locatie die goed werkt.


Leveranciers:

Locatie // Château de Tourreau

Weddingplanner // Dream Days Weddingplanner

Stationery // Ivy Cards Design

Pak // Pakkend

Jurk // Keep Its find bridal



 
 
 

Opmerkingen


Het is niet meer mogelijk om opmerkingen te plaatsen bij deze post. Neem contact op met de website-eigenaar voor meer info.
bottom of page