Create Your First Project
Start adding your projects to your portfolio. Click on "Manage Projects" to get started
Jasmijn & Stijn
Soort project
Bruiloft
Datum
Oktober 2024
Locatie
Château de Tourreau, Frankrijk
Château de Tourreau zat al een tijd in mijn hoofd als droomlocatie, dus toen ik hoorde dat we daar een styled shoot zouden doen tijdens een workshop in Frankrijk… ja, je snapt, ik was er klaar voor.
Die workshop was echt zo’n fijne creatieve break. Een paar dagen sparren met collega’s, nieuwe dingen uitproberen en gewoon even uit je eigen routine stappen. De styled shoot zat erbij inbegrepen, maar het voelde totaal niet als ‘werk’. Meer als samen mooie dingen maken op een plek die zó veel sfeer heeft.
We werkten met Stijn en Jasmijn, een stel in het echt. En dat merk je aan alles. Geen gekunstelde poses of ongemakkelijke momentjes, gewoon twee mensen die helemaal zichzelf waren. Daardoor kon ik echt spelen met licht, styling en connectie... alles wat ik het allerleukst vind.
En dat château? Niet normaal. Zó stijlvol, zó charmant. Echt een plek die blijft hangen. Ik weet zeker dat ik hier ooit een échte bruiloft ga fotograferen.
Trouwen jullie daar? Laat het me weten via het contactformulier, want ik sta te popelen om terug te gaan.






































































































